Per-Hilding Perjons oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER-HILDING PERJONS (1911-1998): Naken kvinna vid öppen spis, signerad Perjons, signerad á tergo: Nr:10-25, Per-Hildong Perjons, Dala-Floda, olja på duk, 61x50cm

627651

2019-03-27