Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAF SVENSSON (1893-1957): skärgårdsmotiv, signerad Gustaf Svensson 1934, olja på duk, 60x47 cm
Ej examinerad ur ram
627653
2019-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här