Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
GUSTAF SVENSSON (1893-1957): motiv från skeppsholmen , signerad Gustaf Svensson 1930, olja på duk, 50x42 cm
Ej examinerad ur ram
627656
2019-03-27