Gustaf Svensson,oljemålning

Gustaf Svensson,oljemålning
Gustaf Svensson,oljemålning
Gustaf Svensson,oljemålning
Gustaf Svensson,oljemålning
Gustaf Svensson,oljemålning
Gustaf Svensson,oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

GUSTAF SVENSSON (1893-1957): motiv från skeppsholmen , signerad Gustaf Svensson 1930, olja på duk, 50x42 cm

Ej examinerad ur ram

627656

2019-03-27