Sven Hansson oljemålning

Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

6 000 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Färgplan, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1988, olja på duk, ca 95x75 cm

627657

2019-03-27