Stövelknekt

Stövelknekt
Stövelknekt
Stövelknekt
Stövelknekt
Stövelknekt
Stövelknekt
Stövelknekt
Stövelknekt

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

STÖVELKNEKT, gjutjärn, Bolinder, Stockholm, stämplad, länd ca 30 cm

Slitage, färgbortfall

627677

2019-03-27