Hänge guld med bergkristall

Hänge guld med bergkristall
Hänge guld med bergkristall
Hänge guld med bergkristall
Hänge guld med bergkristall
Hänge guld med bergkristall
Hänge guld med bergkristall
Hänge guld med bergkristall
Hänge guld med bergkristall

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HÄNGE, 18 k guld, med bergkristall, ca 1960/70-tal, höjd ca 3,3 cm, vikt ca 2,7 g

Bruksslitage

627678

2019-03-29