Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
HÄNGE, 18 k guld, med bergkristall, ca 1960/70-tal, höjd ca 3,3 cm, vikt ca 2,7 g
Bruksslitage
627678
2019-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här