Kikare

Kikare
Kikare
Kikare
Kikare
Kikare
Kikare
Kikare
Kikare

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KIKARE, marin, mahogny och mässing, sannolikt England, 1800-talets andra hälft, längd justerbar

Ingår i temaauktionen Natutica

Slitage, repor, torrspricka, ställvis anlöpning

627682

2019-04-07