CG Robert oljemålning

CG Robert oljemålning
CG Robert oljemålning
CG Robert oljemålning
CG Robert oljemålning
CG Robert oljemålning
CG Robert oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CG ROBERT, (samtida): "Vår skog har nog sin källa", signerad och daterad CG Robert -86, olja på duk, 60x60 cm

627685

2019-03-26