Gjutjärnskamin jugend

Gjutjärnskamin jugend
Gjutjärnskamin jugend
Gjutjärnskamin jugend
Gjutjärnskamin jugend
Gjutjärnskamin jugend
Gjutjärnskamin jugend
Gjutjärnskamin jugend
Gjutjärnskamin jugend
Gjutjärnskamin jugend
Gjutjärnskamin jugend
Gjutjärnskamin jugend
Gjutjärnskamin jugend
Gjutjärnskamin jugend
Gjutjärnskamin jugend

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

KAMIN, gjutjärn, jugend / skönvirke, 1910-tal, CM Hess, Vejle, Danmark, höjd ca 130 inkl lös prydnadsurna

Åldersrelaterat slitage, lagad spricka, trasig skruv, ej funktionstestad

627686

2019-03-30