Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
KAMIN, gjutjärn, jugend / skönvirke, 1910-tal, CM Hess, Vejle, Danmark, höjd ca 130 inkl lös prydnadsurna
Åldersrelaterat slitage, lagad spricka, trasig skruv, ej funktionstestad
627686
2019-03-30