Skomakarlampa 1900-talets början

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKOMAKARLAMPA, 1900-talets början, motvikt i mässing, kupa i klarglas, höj- och sänkbar

Renoverad/nydragen el, slitage

627691

2019-03-29