Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SCHUCO, mekaniska leksaker i form av 2 musicerande apor, 1950-tal, Schuco, Tyskland, medföljer originalförpackning, nycklar finns, höjd ca 11 cm
Ej funktionstestade, smärre slitage
627695
2019-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här