Schuco mekaniska leksaker

Schuco mekaniska leksaker
Schuco mekaniska leksaker
Schuco mekaniska leksaker
Schuco mekaniska leksaker
Schuco mekaniska leksaker
Schuco mekaniska leksaker
Schuco mekaniska leksaker
Schuco mekaniska leksaker

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHUCO, mekaniska leksaker i form av 2 musicerande apor, 1950-tal, Schuco, Tyskland, medföljer originalförpackning, nycklar finns, höjd ca 11 cm

Ej funktionstestade, smärre slitage

627695

2019-03-26