Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 6st., mahogny samt rotting, 1900-tal, lösa sittdynor, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, repor, märken

627699

2019-03-26