Åderlåtare 1700-tal

Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅDERLÅTARE, 1700-tal, mässing samt stål, i originaletui, längd ca 6 cm

Etui med slitage

627707

2019-03-26