Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1920-tal, Gustaviansk stil, skuren och förgylld dekor, fasettslipade glas, signerad och daterad C.A. Carlsson 1927, ca 87x38 cm

Ställvis bortfall i förgyllningen

627720

2019-03-27