Rokokostilbyrå
Closed
2019-03-27
627721
| Sold for | 5 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
BYRÅ, sekelskifte 1800/1900-tal, fanérad i mahogny med dekor av romber, marmorskiva, beslag i mässing, höjd 81, 103x52 cm
Bruksslitage, ställvis fanérskador