Rokokostilbyrå

Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, sekelskifte 1800/1900-tal, fanérad i mahogny med dekor av romber, marmorskiva, beslag i mässing, höjd 81, 103x52 cm

Bruksslitage, ställvis fanérskador

627721

2019-03-27