Stol Nordiska Kompaniet

Stol Nordiska Kompaniet
Stol Nordiska Kompaniet
Stol Nordiska Kompaniet
Stol Nordiska Kompaniet
Stol Nordiska Kompaniet
Stol Nordiska Kompaniet
Stol Nordiska Kompaniet
Stol Nordiska Kompaniet
Stol Nordiska Kompaniet
Stol Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INDUSTRISTOL samt pall, troligen Nordiska Kompaniets arbetsstol, 1940/50-tal, järn och sits i ek, ryggstödet med reglerbar skruv samt reglerbar sitthöjd

Bruksslitage, patina

627737

2019-03-26