Stol

Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INDUSTRISTOL, troligen Nordiska Kompaniets arbetsstol, järn och ek, 1940/50-tal, reglerbar höjd,

Bruksslitage, skruven på rygstödet är skadad

627739

2019-03-31