Arkivskåp i teak

Arkivskåp i teak
Arkivskåp i teak
Arkivskåp i teak
Arkivskåp i teak
Arkivskåp i teak
Arkivskåp i teak
Arkivskåp i teak
Arkivskåp i teak
Arkivskåp i teak
Arkivskåp i teak
Arkivskåp i teak
Arkivskåp i teak
Arkivskåp i teak
Arkivskåp i teak

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AKRIVSKÅP, teak, 1960-tal, för väggmontering, dragdörrar, invändigt inredd med lådor i plåt samt hänganorning i plåt, bredd ca 158,42x42 cm

Bruksslitage

627743

2019-03-31