Lars Petter Sjöström gouache

Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache

Klubbat för:

12 000 SEK

10 000 SEK

LARS PETTER SJÖSTRÖM (1820-1896): fartygsporträtt av svenska skonertern "Johan" från fiskebäckskihl, C. bruce" signerad och daterad LP Sjöström, 1868, gouache, mått ca 40x55 cm

Ingår i temaauktionen Nautica

Ej examinerad ur ram

627747

2019-04-07