Lars Petter Sjöström gouache
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
LARS PETTER SJÖSTRÖM (1820-1896): fartygsporträtt av "Familjen från Malmö, Captn Karliner" signerad och daterad LP Sjöström, 1869, gouache, mått ca 58,5x45 cm
ingår i temaauktionen Nautica
Ej examinerad ur ram
627748
2019-04-07