Lars Petter Sjöström gouache

Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LARS PETTER SJÖSTRÖM (1820-1896): fartygsporträtt av "Familjen från Malmö, Captn Karliner" signerad och daterad LP Sjöström, 1869, gouache, mått ca 58,5x45 cm

ingår i temaauktionen Nautica

Ej examinerad ur ram

627748

2019-04-07