Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LARS PETTER SJÖSTRÖM (1820-1896): fartygsporträtt av "Hafsfrun från Malmö Otto Jonason" signerad och daterad LP Sjöström, 1893, gouache, mått ca 50x40 cm
ingår i temaauktionen Nautica
Ej examinerad ur ram
627749
2019-04-07