Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LARS PETTER SJÖSTRÖM (1820-1896): fartygsporträtt av "Hafsfrun från Malmö Otto Jonason" signerad och daterad LP Sjöström, 1893, gouache, mått ca 50x40 cm

ingår i temaauktionen Nautica

Ej examinerad ur ram

627749

2019-04-07