Sideboard teak 1950/60-tal
2019-03-27
627750
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal, benställnig i bok, 3 draglådor i ovandel resp 3 lådor invändigt inredda med hyllplan nertill, höjd ca 84, 184x42 cm
Slitage, repor, märken