Soffbord Roland Wilhelmsson

Soffbord Roland Wilhelmsson
Soffbord Roland Wilhelmsson
Soffbord Roland Wilhelmsson
Soffbord Roland Wilhelmsson
Soffbord Roland Wilhelmsson
Soffbord Roland Wilhelmsson
Soffbord Roland Wilhelmsson
Soffbord Roland Wilhelmsson
Soffbord Roland Wilhelmsson
Soffbord Roland Wilhelmsson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND WILHELMSSON, soffbord, massiv furu, 1970-tal, höjd 47 cm, skiva 100x100 cm

Bruksslitage, märken

627761

2019-03-31