Soffbord teak 1960-tal

Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, teak, 1960-tal, hörnmodell med hylla, höjd ca 57 resp 36, 70x70 cm

Slitage, repor, märken

627762

2019-03-27