Snöskor

Snöskor
Snöskor
Snöskor
Snöskor
Snöskor
Snöskor
Snöskor
Snöskor
Snöskor
Snöskor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNÖSKOR, 1 par, böjträ samt råhud, 1900-talets början, etikettmärkta LL. Bean, längd ca 125 cm

Brukslitage, åldersrelaterat slitage

627763

2019-03-27