Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EMIL NÄSVALL (1908-1965), skulptur föreställande rävfångare, signerad samt daterad Emil Näsvall -52, konstmassa, höjd 43 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre nagg
627776
2019-03-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner