Emil Näsvall skulptur

Emil Näsvall skulptur
Emil Näsvall skulptur
Emil Näsvall skulptur
Emil Näsvall skulptur
Emil Näsvall skulptur
Emil Näsvall skulptur
Emil Näsvall skulptur
Emil Näsvall skulptur
Emil Näsvall skulptur
Emil Näsvall skulptur
Emil Näsvall skulptur
Emil Näsvall skulptur

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

EMIL NÄSVALL (1908-1965), skulptur föreställande rävfångare, signerad samt daterad Emil Näsvall -52, konstmassa, höjd 43 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre nagg

627776

2019-03-27