Matbord gustaviansk stil
2019-03-28
627779
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, fotavaslut i mässing, fanerat med mahogny, 3 iläggskivor á 47, höjd 76, diameter 110 cm
Slitage