Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, 1800-talets slut, empirestil, svärtat trä, pelare i alabaster, dekorelement i mässing, emaljerad urtavla med arabiska siffror samt emaljmålning, höjd ca 41 cm

Funktionen garanteras ej, slitage

627780

2019-04-02