Bordsur
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, 1800-talets slut, empirestil, svärtat trä, pelare i alabaster, dekorelement i mässing, emaljerad urtavla med arabiska siffror samt emaljmålning, höjd ca 41 cm
Funktionen garanteras ej, slitage
627780
2019-04-02