Oidentifierad konstnär
2019-03-28
627785
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIEREAD KONSTNÄR (omkring 1900): Skogslandskap, otydligt signerad, olja på duk, ca 38x46 cm
Duklagningar och smärre skada i övre marginal