Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIEREAD KONSTNÄR (omkring 1900): Skogslandskap, otydligt signerad, olja på duk, ca 38x46 cm

Duklagningar och smärre skada i övre marginal

627785

2019-03-28