Linneskåp jugend

Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINNESKÅP, 1900-talets början, jugend, vit bemålat med bladlik mässing beslag, 1 dörr med bakomliggande hyllplan samt 1 låda, höjd ca 202, 76x44.5 cm

Bruksslitage, senare målning, ställvis förlust av färg

627786

2019-03-27