Krona, barockstil

Krona, barockstil
Krona, barockstil
Krona, barockstil
Krona, barockstil
Krona, barockstil
Krona, barockstil
Krona, barockstil
Krona, barockstil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KRONA, barrock-stil, 1940-tal, för sex ljus, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 95, diameter 52 cm.

Slitage, några utbytta prismor, smärre nagg.

627791

2019-03-26