Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): ´´Sent om natten´´, ur sviten Vin, kvinnor och män, signerad Peter Dahl, daterad -80 samt numrerad 83/250, färglitografi, bladmått ca 68x54, bildmått ca 55x42 cm

Oramad

627793

2019-03-29