Peter Dahl färglitografi
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): ´´Sent om natten´´, ur sviten Vin, kvinnor och män, signerad Peter Dahl, daterad -80 samt numrerad 83/250, färglitografi, bladmått ca 68x54, bildmått ca 55x42 cm
Oramad
627793
2019-03-29