Georg Pauli oljemålning

Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): modellstudie, olja på pannå, signerad samt signerad G. Pauli a tergo, mått ca 50x34 cm

Färgbortfall, ett hål från tidigare inramning i ovandel

627795

2019-03-27