Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Ödehemman Åland", färglitografi, signerad samt nurmerad Roland s., 44/95, mått ca 18x59

Gulnad

627803

2019-03-27