Louis Poulsen taklampa

Louis Poulsen taklampa
Louis Poulsen taklampa
Louis Poulsen taklampa
Louis Poulsen taklampa
Louis Poulsen taklampa
Louis Poulsen taklampa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUL HENNINGSEN, taklampa, "PH-5", Louis Poulsen, Danmark, skärmar i röd plåt med blå reflektorskärmar, diameter 50 cm

Bruksslitage, mindre skador

627806

2019-03-28