Selza Secondo- Graphe armbandsur
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SELZA, Secondo-Graphe, armbandsur, stål, krom, 1950-tal, plexiglas, manuellt urverk, sk regulator urtavla, serie nr. 11352, diam ca 35mm
Repor på urtavla. Slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
627808
2019-04-07