Harry Wichmann miniatyrmålningar
2019-03-28
627812
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): (2) ´´Poissonnerie´´, samt ´´Jubilee Barber Shop´´, signerade samt daterade Wichman -71 resp -73, olja på pannå, ca 17,5x16,5 resp 12x20,5 cm