Helvetia armbandsur
2019-04-07
627816
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HELVETIA, armbandsur, stål, 1970-tal, mineralglas, quartzverk, dag, datum, ref nr. 9362-0001, cal ESA 9362, diam ca 42 mm
Slitage. Repigt glas. Fungerar ej vid inskrivningstillfället.