Kelek armbandsur

Kelek armbandsur
Kelek armbandsur
Kelek armbandsur
Kelek armbandsur
Kelek armbandsur
Kelek armbandsur
Kelek armbandsur
Kelek armbandsur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KELEK, armbandsur, stål, 1970-tal, plexiglas, manuellt urverk, cal R7733, diam ca 40 mm

Slitage. Saknar skruv till återställararm. Lös del till kronograf medföljer. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

627822

2019-04-07