ASU AB Svenska urdepoten armbandsur

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASU, AB Svenska urdepoten, armbandsur, stål, krom, 1950-tal, plexiglas, manuellt urverk, dag, datum, månad, cal pierce 103, diam ca 35 mm

Slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

627825

2019-04-07