Skirvbord

Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanerat med masurbjörk, ben i bjrök, 2 lådor i sargen, höjd ca 76, 105x62 cm, nyckel finns

Slitage

627826

2019-03-28