Takampel empirestil
2019-03-26
627835
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKAMPEL, 1900-talets första hälft, empirestil, fö sex ljus, mässing, bemålad plåt, diameter 49 cm
Slitage