Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK/SOFFBORD, furu, 1970-tal, höjd 40 cm, längd 100 cm, bredd 35 cm
Bruksslitage, märken
627836
2019-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här