Bänk furu

Bänk furu
Bänk furu
Bänk furu
Bänk furu
Bänk furu
Bänk furu

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

BÄNK/SOFFBORD, furu, 1970-tal, höjd 40 cm, längd 100 cm, bredd 35 cm

Bruksslitage, märken

627836

2019-03-29