Bord 1800-tal
2019-03-28
627837
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, med låda, 1800-tal, furu, svarvade ben, höjd ca 75, 102x50 cm
Slitage, avlutat