Bordslampor NAFA

Bordslampor NAFA
Bordslampor NAFA
Bordslampor NAFA
Bordslampor NAFA
Bordslampor NAFA
Bordslampor NAFA
Bordslampor NAFA
Bordslampor NAFA

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1960-70-tal, NAFA, stomme i gulmetall, skärmar i orange sammetsbrokad, etikettmärkta, höjd ca 74 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

627842

2019-03-28