Inger Andersson Max Mera

Inger Andersson Max Mera
Inger Andersson Max Mera
Inger Andersson Max Mera
Inger Andersson Max Mera
Inger Andersson Max Mera
Inger Andersson Max Mera
Inger Andersson Max Mera
Inger Andersson Max Mera

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGER ANDERSSON (nutida): "Max Mera", laminerat glas med dubbelspegel, signerad och daterad 2015, numrerad 28/80, höjd ca 5, 10x8 cm

627870

2019-03-26